TBM'den Turizm Şoförleri Derneği Ziyareti

TBM’den Antalya Turizm Şoförleri Derneği Ziyareti


Tüketici hak ihlalleri ile mücadele eden Tüketici Başvuru Merkezi (TBM) yetkilileri tanışma ve bilgilendirme kapsamında kurum ve kuruluşları ziyaret etmeye devam ediyor.  

Antalya Turizm Şoförleri Derneği Başkanı Orhan Kayabaşı’yı makamında ziyaret eden Tüketici Başvuru Merkezi (TBM) heyeti adına Sevim Murat, Nurcan Tilki, Haluk Müderrisoğlu ve Hüseyin İnci katıldı.

Merkezin çalışmaları hakkında bilgi veren TBM Genel Koordinatörü Sevim Murat; “merkezimize gelen tüketici şikayetlerini cevaplayarak sorunlara çözüm arıyoruz, ancak asıl önemli olanın ise insanımızın bilinçli olması” olduğunu kaydederek “TBM’nin her ay bilinçli tüketici eğitimi verdiğini, bu eğitimlerin 9.sunun 11 Mayıs Cumartesi günü saat 14:00 de verileceğini” belirtti. Antalya Turizm Şoförleri Derneği Başkanı Orhan Kayabaşı tüketici eğitimine davet edildi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Antalya Turizm Şoförleri Derneği Başkanı Orhan Kayabaşı ise; “bilinçli tüketici eğitimine kendisinin ve ekibinin de katılacağını” belirtti.

03.05.2013 14:40:16

İletişim Bilgileri
İrtibat    : Elmalı mh 7 Sokak Zaman İşhanı
               Kat 4 Daire 42 Muratpaşa Antalya
Tel        : 0 242 248 59 60 / 0 532 293 14 55
E-Posta : siviltoplummerkezi@gmail.com